Międzynarodowe wesele Dominiki i Berniego było pełne uśmiechów, (a właściwie śmiechu!), radości i spontanu! Byliście kiedyś na przyjęciu, gdzie kapela złożona jest z samych przyjaciół państwa młodych? Ja pierwszy raz! I baaardzo mi się podobało!

Intymne i rodzinne przyjęcie w sercu Krakowa

Czy w sercu Krakowa da się zorganizować intymne, rodzinne wesele, gdzie nie będzie gościł uliczny gwar czy turyści za oknem? Oczywiście! Dominika i Berni zorganizowali swoje przyjęcie na ostatnim piętrze Hotelu Kossak i to był genialny wybór!

Lokalizacja, mimo, że w centrum Krakowa, jest spokojna i pozbawiona miejskich odgłosów. Totalnie urzekł mnie taras – przestronny, z widokiem na Wawel. Ujmujące miejsce zarówno w dzień, jak i po zmierzchu. Dodam tylko, że była to piękna sceneria do zdjęć – więcej mi nie potrzeba! ♡ Pierwsze spotkanie państwa młodych, czyli tzw. „first look”, życzenia, toasty, czy tort również miały tam miejsce. Było bardzo, bardzo ciepło, więc trzeba było wykorzystać pogodę na 100%!

Międzynarodowe wesele z widokiem na Kraków

Zorganizowanie międzynarodowego wesela jest nie lada wyzwaniem. Wiadomo, że trzeba pamiętać o drobnych szczegółach, np. menu, czy plan dniach powinien być opisany w dwóch (lub więcej) językach, tak aby żaden z gości nie poczuł się pominięty. Dominika i Berni dopięli wszystko na ostatni guzik! Przez chwilę nawet zaczęłam żałować, że z językiem niemieckim nie było mi za bardzo po drodze, bo większość gości komunikowała się właśnie w ten sposób. 😉

Vansy – idealne na przygotowania!
hotel kossak kraków
fotograf ślubny kraków
wesele-w-hotelu-kossak
hotel kossak kraków
hotel kossak kraków
hotel kossak kraków
first look
first look

Dlaczego warto zrobić first look na ślubie? Bo to bardzo ekscytujący moment, zaskakujący zarówno dla jednej, jak i drugiej osoby – gwarantuję Wam, że zapamiętacie tę chwilę na lata!

ślub w hotelu kossak kraków
ślub w hotelu kossak kraków

Krótka, przedślubna sesja – zrobione! ✓

hotel kossak kraków
ślub na rynku w krakowie

Jeśli mam chwilę czasu przed ceremonią zawsze troszkę „podglądam” gości. To taki moment kiedy mogę złapać osoby w naturalnej sytuacji, bez pozowania, np. podczas rozmowy.

Słodziak? ♡

reportaż ślubny kraków
ślub na rynku w krakowie
ślub na rynku w krakowie
międzynarodowe wesele
międzynarodowe wesele kraków
fotograf ślubny kraków
ślub w krakowie
międzynarodowe wesele
międzynarodowe wesele w krakowie
karolina stokłosa fotografia

I nam się trafiło zdjęcie! Tutaj ze świetnym filmowcem Jakubem – zerknijcie na jego portfolio na stronie Wedding Memories

Mam taki sam aparat – to dość stary polaroid, ale wciąż działa jak należy. Dlatego z przyjemnością zamieniłam z panem kilka słów i zrobiłam portret na pamiątkę.

międzynarodowe wesele
międzynarodowe wesele
międzynarodowe wesele
międzynarodowe wesele

Jeśli chcecie być na bieżąco z tym co u mnie to zapraszam na mojego instagrama – stoklosafotografia Codziennie staram się dodawać czy zdjęcie, czy insta stories, więc zachęcam do śledzenia ♡

Chcesz zobaczyć więcej reportaży ze ślubów? Kliknij tutaj: FOTOGRAFIA ŚLUBNA