fbpx

Blog

Para młoda przed kościołem

Plenerowe wesele na Kaszubach | Luiza i Adam

Śląsk od Kaszub dzieli ponad 500 kilometrów. Moja pierwsza tak daleka wyprawa w tym sezonie ślubnym, ale też pierwszy raz w tym regionie. Byłam podekscytowana, bo chciałam już zobaczyć te okolice na żywo – te jeziora i lasy, które wcześniej sprawdzałam w googlach. Cóż Wam mogę powiedzieć? Nie zawiodłam się 🙂 Kocham być blisko natury, sama mieszkam w miejscowości otoczonej lasem, więc region Kaszub mnie zachwycił. Co krok jeziora, piękne lasy i mnóstwo zwierząt! Czułam, że mogę tam oddychać pełną piersią!

Wesele na Kaszubach

Na Kaszubach zachwyciły mnie nie tylko krajobrazy, ale przede wszystkim ludzie. Przyjechałam tam na zaproszenie Luizy i Adama, aby sfotografować ich dzień ślubu. To jak zostałam przyjęta… do tej pory jak wspominam ten dzień to robi mi się ciepło na sercu 🙂

Podczas rozmowy ze znajomymi mojej pary zapytałam, a Luiza i Adam – jacy oni są, jakbyście ich opisali? Hmm… jak wyrwani z lat 70! I dokładnie tacy są! 😀 A przy tym to otwarci i odważni młodzi ludzie, podróżnicy, którzy jeszcze niedawno mieszkali w Ameryce Południowej, cały czas z uśmiechem na twarzy i co najważniejsze – kochający się! Bardzo! 


Czytaj dalej …

Sesja rodzinna Częstochowa | Olek, Madzia i Michał w Starym Młynie

Sesja rodzinna Częstochowa

Sesje rodzinne to dla mnie nowość, bo co innego robić zdjęcia parze zakochanych na sesji narzeczeńskiej lub ślubnej, a co innego kilkuosobowej rodzinie. Jednak tłumaczę sobie to w ten sposób, że każda sesja jest spotkaniem, poznawaniem siebie nawzajem i łapaniem takich małych, ulotnych momentów. I tak naprawdę to nie ma tu znaczenia ile osób stoi przed moim obiektywem.


Czytaj dalej …

Wesele nad Zalewem Zegrzyńskim ♡ Magda i Robert

Wesele nad Zalewem Zegrzyńskim

Na ślub Magdy i Roberta jechałam bardzo podekscytowana. Wiedziałam, że wesele odbędzie się nad Zalewem Zegrzyńskim i po prostu nie mogłam się doczekać tego wydarzenia! Do tego młodzi na ceremonię wybrali posiadający niezwykły klimat kościół. Ale o tym za chwilę… 🙂

First look w otoczeniu najbliższych

Pierwszy raz byłam świadkiem first look’a, który odbył się w otoczeniu całej rodziny. Co więcej, była to piękna i niezwykle wzruszająca chwila. Emocje nie mieściły się na metrach kwadratowych salonu, więc wiecie – nie obyło się bez wzruszeń (mi samej łezka w oku się kręciła). Nawet teraz, gdy tworzę ten wpis to uśmiecham się pod nosem. Piękny moment – ja zapamiętam go na długo, a Magda i Robert pewnie na zawsze.

Drewniany kościół w Parafii Stara Miłosna

Wracając do miejsc. Ku mojej uciesze Magda i Robert na miejsce ślubu wybrali Parafię w Starej Miłosnej (Warszawa Wesoła). Mieści się tam przepiękny, drewniany kościół. I powiem Wam, że trochę przypominał mi te podhalańskie kościółki – zarówno wyglądem, ale też klimatem, jaki panował w jego wnętrzu. Aż szkoda było mi odłożyć aparat, nawet na chwilę! Bardzo chciałabym tam wrócić, bo to miejsce mnie totalnie zauroczyło.

Wesele nad Zalewem Zegrzyńskim

Wesele odbyło się w jednej z sal nad Zalewem Zegrzyńskim. Niestety popołudniu pogoda się popsuła i deszcz pokrzyżował nam plany plenerowe. Za to udało nam się zrobić szybką sesję oraz zdjęcia z rodziną, przyjaciółmi w ogrodzie. Humory dopisywały wszystkim, a zabawa była przednia – do samego rana 🙂

Parafia – www.parafiastaramilosna.pl

Sala weselna – www.salabella.pl

Suknia Pani Młodej – szyta na zamówienie

P.S. Kochani, dajcie znać jak podoba Wam się reportaż ślubny! Może planujecie ślub w tym samym miejscu?

Zapraszam do obejrzenia innych reportaży ślubnych na mojej stronie. Wszystkie znajdziecie w zakładce BLOG.


Czytaj dalej …

Wieczór panieński nad Jeziorem Rożnowskim

Okolice Jeziora Rożnowskiego, chociaż oddalone o ok. 100 kilometrów od Krakowa, były dla mnie kompletną nowością. Jechałam w to miejsce bez ogromnych oczekiwań, raczej z ciekawością. W momencie, gdy zjechałyśmy z trasy i po kilkunastu kilometrach zaczęły nas otaczać gęste, ciemnozielone lasy, a droga wiła się wzdłuż szerokiej rzeki – wiedziałam, że będzie pięknie 😉 Wieczór panieński nad Jeziorem Rożnowskim – czas start!


Czytaj dalej …

Sesja plenerowa w Meksyku | Ania i Paweł

uśmiechnięta para na hamaku, sesja plenerowa w meksyku

Praca na wakacjach – chyba oszalałam!

Myślę, że wiele osób jadąc na wakacje planuje zupełnie odcięcie się od pracy i codziennych obowiązków. Ja uważam, że to mega zdrowe podejście! Nawet gdy lubimy swoją pracę, warto na parę dni uwolnić głowę od codziennej rutyny. Chyba tylko taka opcja pozwala w pełni odpocząć i cieszyć się chwilą.

Jednak ja mam z tym pewien problem, bo na każde wakacje zabieram aparat. Każde. To nic, że zawsze dźwigam w plecaku (a teraz mój chłopak dźwiga hihi) dodatkowe kilka kilogramów – zdjęcia muszą być! Na nic nie przydaje się tłumaczenie, że telefonem też zrobimy super ujęcia. Dla mnie nie i koniec. Nas dwoje i aparat – zawsze w trójkę na wakacjach!


Czytaj dalej …

Ślub Małgosi i Przemka

Pamiętacie jakie lato mieliśmy w tym roku, prawda? Było ultra gorąco. I to był właśnie jeden z takich dni. Poranek nie zapowiadał, aż takiego mocnego słońca. Raczej był mglisty i wilgotny. Pokonując kolejne kilometry (a trochę ich było, uwierzcie!) obawiałam się, że raczej deszcz niż upał nam sprzyja. Jak dobrze, że się myliłam! 

Ten dzień należał do Małgosi i Przemka. I było to po prostu wielkie, huczne, rodzinne wesele! I dodam, że było wspaniale.

Zajrzyjcie do zdjęć, a poniżej mam dla Was jeszcze kilka szczegółów.


Czytaj dalej …