fbpx

Sesja narzeczeńska w plenerze

Od paru lat moim małym marzeniem było sfotografować polsko-francuskie wesele. Nie wiem czy wiecie, ale studiowałam filologię francuską, stąd ten pomysł! Uwielbiam Francję i tę kulturę, także nie mogłam się doczekać, aż takie wyzwanie pojawi się na mojej drodze. Kiedy Ania napisała do mnie z zapytaniem o wolny termin to prawie zapiałam ze szczęścia!

Polsko-francuski vibe

Na kilka tygodni przed ślubem wybraliśmy się na sesję narzeczeńską w plenerze. Muszę Wam powiedzieć, że Ania i Kevin to jedna z moich najbardziej roześmianych par! Spędziliśmy naprawdę super popołudnie – rozmawialiśmy, spacerowaliśmy i robiliśmy zdjęcia. Do dzisiaj wspominam tą sesję, bo dawno się tyle nie uśmiałam! 😀 Trafiliśmy na wysyp komarów, ale zdradzę Wam tajemny sposób na ukąszenia – prosto od babci Ani. Aby nie swędziało wystarczy posmarować ukąszenie octem. Et voilà! Wrażenia zapachowe gwarantowane!

Czy musimy robić sesję narzeczeńską?

To pytanie zadajecie mi bardzo często. Oni też pytali 🙂 Nie musimy. Nigdy nic nie musimy, pamiętajcie. Za to za sesją narzeczeńską, czy w plenerze, czy w jakimś szalonym miejscu przemawia milion powodów na tak! Przede wszystkim poznajemy się, rozmawiamy. Oswajacie się z aparatem, bo wiadomo – to, że ktoś biega wokół Was z obiektywem nie jest codzienną sytuacją. Dla mnie, za każdym razem, to również jest nowa sytuacja. Każda para, która do mnie przychodzi jest inna. Ja również doceniam to, że mogę Was poznać – później zdecydowanie łatwiej mi się z Wami pracuje. Wiem co lubicie, a czego nie. Czy jesteście spokojni, szaleni, wycofani, uśmiechnięci – mogłabym wymieniać cechy w nieskończoność. Nie pracuję na sesji według ustalonego schematu, a Wy, czyli moi modele to najprawdziwsi żywi ludzie (a nie beton bez uczuć!), więc zaufanie, odpowiednia atmosfera oraz rozmowa to klucz do pięknych zdjęć.

 

sesja narzeczeńska w plenerze

sesja narzeczeńska w plenerze

sesja narzeczeńska w plenerze

fotograf ślubny katowice

sesja narzeczeńska w plenerze

fotograf ślubny kraków

sesja narzeczeńska w plenerze

fotograf ślubny śląsk

sesja narzeczeńska w plenerze

sesja narzeczeńska w plenerze

 

Marzą Ci się takie zdjęcia?

Portfolio | Blog | Oferta

Odwiedź mnie na Instagramie 🌿