fbpx
chrzest żarki letnisko

Jak wiecie, uwielbiam fotografować ludzi – i to nie tylko na ślubach! Cieszę się na każdą inną uroczystość, na której mogę gościć. Jedną z nich był Chrzest Św. Julki, który odbył się w słoneczny, majowy dzień. Był to mój pierwszy Chrzest w Żarkach Letnisko, a że jest to moja ukochana miejscowość to byłam przeszczęśliwa. Najpierw spotkaliśmy się w domu, gdzie odbywały się przygotowania. To część dnia, którą bardzo lubię zarówno na ślubach, jak i chrztach. Jest czas na spontaniczne portrety z babciami, czy zabawę z maluszkiem. Wtedy również proszę Was o przygotowanie ubranka i dodatków dziecka, aby je sfotografować.

Chrzest w Żarkach Letnisko

Rodzina Juleczki zebrała się w kościele w Żarkach Letnisko, aby wziąć udział w Mszy Św. Jest to moja rodzinna parafia, więc nie ukrywam, że mam do niej sentyment. Cała ceremonia przebiegła bardzo spokojnie, więc po krótkich zdjęciach przed kościołem wszyscy udali się na uroczysty obiad.

Klimatyczny lokal na chrzciny – tylko restauracja Pireus

Na świętowanie chrzcin rodzice Julki wybrali restaurację Pireus w Częstochowie. Jeśli szukacie miejsca na imprezę okolicznościową w tym mieście to macie moją rekomendację! Uroczystość uświetnił piękny tort, takie małe dzieło sztuki od pani Agaty Musialik – Pracowni Tortów Artystycznych KoKo.

Reportaż z chrzcin – jak to właściwie wygląda?

W zależności od wybranego przez Was pakietu, swoją pracę rozpoczynam w waszym domu, w kościele lub dopiero na przyjęciu. Jednak zazwyczaj na chrzcinach pojawiam się w trakcie przygotowań. Spędzam z Wami od 30 minut do godziny, aby sfotografować dodatki oraz ubieranie maluszka. Wtedy mamy też czas na kilka rodzinnych portretów w domowym zaciszu.

Następnie towarzyszę Wam w czasie mszy. Czasem Chrzest odbywa się w w trakcie mszy, czasem już po niej. Niemniej jendak zawsze jestem tuż obok, aby sfotografować najważniejsze momenty.

Kolejnym punktem dnia jest uroczysty obiad. Na przyjęciu fotografuję składanie życzeń, tort, w wolnej chwili robię portrety gościom – po prostu dokumentuję przebieg wydarzeń 🙂 Obowiązkowo robię każdemu z gości pamiątkowe portrety z maluszkiem.

chrzest żarki letnisko
chrzest żarki letnisko
Nie mogło zabraknąć najważniejszego członka rodziny – Lorci!
chrzest żarki letnisko
strój do chrztu
chrzest żarki letnisko
chrzest żarki letnisko
chrzest żarki letnisko
chrzest żarki letnisko
chrzest żarki letnisko

Przepiękny, drewniany topper od Ania Bloma – Bloomee Shop Ania tworzy małe cuda z drewna, więc jeśli potrzebujecie spersonalizowanych dekoracji na uroczystość to koniecznie się do niej odezwijcie!

Po więcej reportaży zapraszam Cię na mojego bloga: KLIK

A codzienną dawkę inspiracji znajdziesz na moim instagramie: TUTAJ