fbpx

HEJ,
nazywam się
Karolina
Stokłosa
Mam na imię Karolina i bardzo mi miło, że gościsz na mojej stronie.
Zawsze chciałam, aby praca była również moją pasją, dziedziną w której się spełniam. Dzięki fotografii tak właśnie jest. Znajdziesz tutaj reportaże ślubne oraz sesje plenerowe, reportaże z chrzcin, sesje rodzinne, ciążowe i dziecięce. Jednym słowem - fotografuję ludzi 🙂

Jestem jedną z tych osób, która nigdy się nie nudzi. Kocham zwierzęta, a 2 lata temu adoptowałam suczkę Mikę. Jest to swoisty owczarek jurajski o niesamowitym temperamencie 🙂 Nie wyobrażamy sobie już życia bez niej! Od najmłodszych lat interesowały mnie psy, również teraz lubię o nich czytać i zgłębiać ich naturę. Znam chyba wszystkie rasy na pamięć! Mieszkam w środku lasu, więc przyroda jest bardzo bliska mojemu sercu. Sporo wolnego czasu spędzam na spacerach i fotografowaniu natury.
Tak po prostu, dla relaksu. Długie jesienne wieczory mijają mi na czytaniu powieści lub z arkuszem do kaligrafii nowoczesnej. Dzięki mojemu narzeczonemu oglądam też sporo filmów i seriali. Kino to akurat jego pasja, którą mnie skutecznie zaraził. W najbliższej przyszłości marzy mi się nauka jazdy konnej.

W fotografii cenię sobie spontaniczność i naturalność. Lubię łapać Wasze uśmiechy i drobne gesty, ale nie boję się nostalgii i wzruszeń. Jesteśmy ludźmi i żadna emocja nie jest nam obca. Z doświadczenia wiem, że na ślubach jest ich ogrom. Dlatego ja również przeżywam z Wami te wzruszenia, radości. I dziękuję, że wybieracie mnie na swojego fotografa!

Fotograficznego bakcyla złapałam dzięki mojemu przyjacielowi, od którego dostałam pierwszy aparat analogowy. Później udałam się na kurs fotografii do wrocławskiego Ośrodka Postaw Twórczych, a kilka lat później ukończyłam magistra ze specjalności fotografia prasowa, reklamowa i wydawnicza na Uniwersytecie Warszawskim.

Pracy na ślubach uczyłam się pracując jako drugi fotograf. Obecnie każdego roku zgłębiam swoją wiedzę u najlepszych fotografów z branży ślubnej oraz rodzinnej. Uczestniczyłam w warsztatach ślubnych u Adama Trzcionki, Eweliny Zięby, oraz Sebastiana Nandryki z SuperWeddings, w warsztatach z oświetlenia na weselu u Krzysztofa Krawczyka. Odbyłam warsztaty online z zakresu fotografii rodzinnej oraz marketingu u Pani Woźnej, a także warsztat z oświetlenia studyjnego u Katarzyny Kochanowskiej.