fbpx
[wph_ph_styled_textbox font_family=”headings-font” custom_color=”#000000″ css=”.vc_custom_1540307895401{margin-top: -6px !important;margin-bottom: 5px !important;}”][/wph_ph_styled_textbox]

Hej!

Mam na imię Karolina, ale znajomi mówią do mnie Kanka. Zawsze chciałam żeby praca była dla mnie przyjemnością, a nigdy przymusem – i tak właśnie powstała Stokłosa fotografia. Znajdziesz tutaj reportaże ślubne, plenery, sesje brzuszkowe, narzeczeńskie, czy rodzinne. Poza tym, że robię zdjęcia to istnieje też kilka niezwykle istotnych informacji, które musisz o mnie wiedzieć:

○ jestem totalnym łasuchem, kocham ciasta (najbardziej drożdżówkę mojej babci), można mnie też przekupić bezą z owocami!

○ uwielbiam większość zwierząt, a wszystkie psy „po sąsiedzku” to moi najlepsi kumple. Dom, w którym jest wiele zwierząt to moje marzenie i mam nadzieję, że kiedyś się spełni. 

○ gdy robię zdjęcia zawsze jestem blisko Was! Dlatego zależy mi na tym zebyście mi zaufali i czuli się komfortowo w moim towarzystwie. Nie jestem wulkanem energii – staram się pracować we własnym tempie i robię wszystko abyśmy dobrze się razem czuli 🙂 Moim zdaniem zdjęcia to pamiątka na długie lata, dlatego staram się regularnie je wywoływać. Was też do tego zachęcam – nigdy nie wyjdziecie ode mnie bez albumu lub odbitek. Rzadko otwieram komputer żeby pokazać zdjęcia dziadkom, cioci, czy znajomym. Za to świeżo wywołane zdjęcia mam pod ręką w pokoju i chętnie się nimi chwalę, gdy ktoś mnie odwiedza.

[wph_ph_button size=”wide” align=”align_left” link=”url:https%3A%2F%2Fstoklosafotografia.pl%2Fkontakt|title:Poznajmy%20si%C4%99!||”]