fbpx

sesja narzeczeńska Częstochowa

Sesja narzeczeńska Częstochowa

Kasia i Adam to jedna z moich ukochanych par ślubnych. Znaleźliśmy się przypadkiem, na jednej z grup facebookowych i umówiliśmy się na spotkanie przy kawie. Popołudnie minęło nam świetnie, a buzie praktycznie się nie zamykały. Dlatego nie mogło być inaczej, zostałam ich fotografem! Musicie wiedzieć, że u mnie częścią pakietu ślubnego jest sesja narzeczeńska. To ona była powodem naszego spotkania na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Fotograficzny spacer rozpoczęłam od tego, że mój samochód zakopał się w piachu… Za to uprzejmy Pan pomógł szybko ogarnąć sytuację i ruszyliśmy na podbój Jury! Wiadomo, nie może obyć się bez niespodzianek 🙂 Za to później wszystko szło zgodnie z planem i zachód słońca oglądaliśmy w przepięknych okolicznościach przyrody.

sesja narzeczeńska Częstochowa

Jak wybrać miejsce na sesję narzeczeńską w Częstochowie?

Miejsce na sesję narzeczeńską ustalamy wspólnie. Chcę, aby te zdjęcia były wstępem do Waszego reportażu ślubnego i wiązały się z Wami oraz dniem ślubu. Zobrazuję Wam to o czym mówię na przykładzie. Kasia i Adam kochają chodzić po górach, wolne dni, czy weekendy spędzają na szlaku. Co więcej, miejsce ich wesela to Istebna (zobacz reportaż ze ślubu w Złotym Groniu), czyli miejscowość z górami w tle znajdująca się w Beskidzie Śląskim. Sesje robiliśmy na kilka tygodni przed ślubem, więc wybraliśmy miejsce do którego dojazd zajmie nam maksymalnie godzinę. I tak wybór padł na Jurę Krakowsko-Częstochowską, a dokładnie okolice Olsztyna. Mieliśmy do dyspozycji skały i przyrodę w letnim rozkwicie, czyli dokładnie to na czym zależało mojej parze.

Jeśli planujecie sesję narzeczeńską w Częstochowie lub okolicach to do dyspozycji jest wiele pięknych miejsc. Ja uwielbiam robić zdjęcia w okolicy Olsztyna, czy Złotego Potoku. Jest tam wiele nieoczywistych zakątków, które stworzą magiczne tło na zdjęciach! Wybierając miejsce na sesje kieruje się również daną porą roku, czy miesiącem. W maju chętnie zabiorę Was na sesję do kwitnących sadów, za to w sierpniu na ogromne pole słoneczników. Wybór należy do Was 🙂 Sesje ślubne, czy narzeczeńskie robiłam już w różnych miastach, ale jeszcze nigdy w samej Częstochowie. Może to być również jeden z pomysłów na Waszą wspólną sesję.

sesja narzeczeńska Częstochowa

Czy sesja narzeczeńska jest nam potrzebna?

Jeśli jesteś w trakcie przygotowań do ślubu to bardzo możliwe, że zadałaś/zadałeś sobie takie pytanie. Sesja narzeczeńska, czy w Częstochowie, czy w dowolnym innym miejscu będzie dla Ciebie zapewne nowym doświadczeniem. Dlatego ważne jest, aby wybrać fotografa, który poprowadzi Cię przez tę sesję. I nie mówię tutaj o sztucznych pozach, czy ustawianiu na siłę. Po obejrzeniu poniższych zdjęć zobaczysz, że to nie jest metoda. Doświadczony fotograf swoim sposobem komunikacji, otwartością i po prostu rozmową sprawi, że atmosfera będzie naturalna i zapomnisz o aparacie. Zaufaj mi. Doświadczenie w postaci sesji przedślubnej zaowocuje w dniu ślubu. Stres związany z byciem fotografowanym znacząco się zmniejszy. Za to poczujesz większy komfort i spokój, że ważne zadanie jakim jest uwiecznienie ślubu jest w rękach osoby, którą znasz i wiesz w jaki sposób pracuje.

Chcesz być na bieżąco? Zapraszam Cię na mój Instagram. Jestem tam regularnie i często pojawiają się jakieś nowości!

sesja narzeczeńska Częstochowasesja narzeczeńska Częstochowasesja narzeczeńska Częstochowasesja narzeczeńska na jurze krakowsko częstochowskiejgóra biakłosesja narzeczeńska Częstochowasesja narzeczeńska Częstochowasesja narzeczeńska Częstochowasesja narzeczeńska góra biakłoportret dziewczyny na sesji narzeczeńskiejsesja narzeczeńska Częstochowasesja narzeczeńska Częstochowa

sesja narzeczeńska Częstochowa

sesja narzeczeńska Częstochowa

sesja narzeczeńska Częstochowa

 

Sesja narzeczeńska Częstochowa / Sesja narzeczeńska Śląsk / Sesja narzeczeńska na Jurze / Fotograf ślubny Częstochowa / Fotograf ślubny Katowice / Fotograf ślubny śląsk