fbpx

ŻYDOWSKI ŚLUB

Każdy ślub, w którym uczestniczę jest wyjątkowy. Cieszę się, że dzięki Wam – moim parom mogę poznawać nowe kultury i zwyczaje. Tym razem nie było inaczej. Dla Sary i Daniela udokumentowałam ich żydowski ślub oraz wesele w Rezydencja Luxury Hotel w Piekarach Śląskich. Było to dla mnie duże przeżycie oraz nowe, rozwijające doświadczenie. Jestem wdzięczna za to, że mogę towarzyszyć Wam w takich chwilach!

PRZYGOTOWANIA ŚLUBNE W REZYDENCJA LUXURY HOTEL

Czas przygotowań minął nam niezwykle szybko. Pierwsza ich część to próba przed ceremonią. Dzięki temu wszyscy mogli być pewni, że wszystko pójdzie zgodnie z planem oraz każda osoba będzie znała swoją rolę. Ja za to mogłam zobaczyć, które momenty są najważniejsze co dało mi ogromny komfort psychiczny. Choć z Sarą i Danielem omówiliśmy dokładnie całą ceremonię to dobrze było zobaczyć i „przećwiczyć” całość w dniu ślubu. Druga część to klasyczne przygotowania, które były niezwykle emocjonalne. Portret panny młodej z mamą i chwila, kiedy robiłam to zdjęcie pozostanie w mojej pamięci na długo.

ŻYDOWSKI ŚLUB W REZYDENCJA LUXURY HOTEL

Ceremonia odbyła się w plenerze, w przepięknym ogrodzie Rezydencji Luxury w Piekarach. Zaślubiny, jak nakazuje tradycja, miały miejsce pod chupą – ślubnym baldachimem, który symbolizuje nowy dom nowożeńców. Zarówno Sarę, jak i Daniela, do ołtarza prowadzili rodzice składając błogosławieństwo. Czas ceremonii był niezwykle poruszający. Były momenty śmiechu, ale również wzruszenia. I mnie łezka zakręciła się w oku nie raz. Z pewnością przyczynił się do tego fakt, że uroczystość wspólnie prowadzili ojcowie pary młodej. Czy mogło być piękniej?

POLSKO-KOLUMBIJSKIE WESELE

Przestrzeń Rezydencji Luxury w Piekarach była wspaniałym tłem dla dalszej części wesela. Po oficjalnym etapie przyszedł czas na życzenia oraz pamiątkowe zdjęcia z najbliższymi. Udało nam się również zrobić krótki plener w dniu ślubu w ogrodzie Rezydencji Luxury. Gdy zaczął zapadać zmrok weselna impreza nabrała tempa w rytmie polsko-kolumbijskiej muzyki. A to dlatego, że Daniel oraz jego rodzina pochodzą właśnie z Kolumbii!

 

rezydencja Luxury hotelrezydencja Luxury hotel

rezydencja Luxury hotel

rezydencja Luxury hotel

rezydencja Luxury ślub w plenerze

ślub w rezydencja Luxury ślub w rezydencja luxury hotelżydowski ślub

rezydencja Luxury hotel rezydencja luxury hotel

rezydencja Luxury hotel

portret panny młodej

wesele rezydencja Luxury hotel wesele w rezydencja Luxury hotel ślub plenerowy rezydencja Luxury ślub plenerowy rezydencja luxury żydowski ślub żydowski ślub żydowski ślub żydowski ślub żydowski ślub żydowski ślub żydowski ślub żydowski ślub żydowski ślub żydowski ślub żydowski ślub żydowski ślub żydowski ślub

żydowski ślub żydowski ślub żydowski ślub żydowski ślub żydowski ślubżydowski ślub

żydowski ślub żydowski ślub żydowski ślub żydowski ślub żydowski ślub żydowski ślub żydowski ślub żydowski ślub żydowski ślub żydowski ślub żydowski ślub rezydencja Luxury hotel wesele w rezydencja Luxury hotel żydowski ślub żydowski ślub żydowski ślub żydowski ślub żydowski ślub fotograf na żydowski ślub fotograf na żydowski ślub fotograf na żydowski ślub fotograf na żydowski ślub fotograf na żydowski ślub fotograf na żydowski ślub fotograf na żydowski ślub fotograf na żydowski ślub fotograf na żydowski ślub fotograf na żydowski ślub żydowskie wesele żydowskie wesele żydowskie wesele żydowskie wesele żydowskie wesele żydowskie wesele żydowskie wesele żydowskie wesele rezydencja luxury wesele rezydencja Luxury fotograf na wesele Slaskie fotograf na wesele śląsk żydowskie wesele żydowskie wesele żydowskie wesele żydowskie wesele żydowskie wesele żydowskie wesele żydowski ślub żydowskie wesele żydowskie wesele

żydowski ślub

żydowskie wesele

żydowskie wesele żydowskie wesele

żydowskie wesele

 

Po inne realizacje ślubne zapraszam do zakładek PORTFOLIO lub BLOG.

Aby być na bieżąco – zaobserwuj mnie na instagramie @stoklosafotografia

Date: