fbpx
sesja narzeczeńska cicha 23

SESJA Z PSEM W CICHA 23

Szukając oryginalnego miejsca na sesję poślubną pomyśleliśmy właśnie o tej wyjątkowej przestrzeni w Markach, niedaleko Warszawy. Kasi i Mikołajowi zależało na sesji w luźnym klimacie i niekoniecznie w strojach ślubnych. Na Cichej spotkaliśmy się w czwórkę. Kasia i Mikołaj zabrali ze sobą również swoją sunię Fruzię. Każdy kto mnie zna wie, że uwielbiam psy i każda sesja z psami jest spełnieniem moich marzeń! Mimo zbliżającej się jesieni pogoda dopisała i udało nam się zrobić nawet kilka kadrów w drewnianej balii. Zgodnie stwierdziliśmy, że to miejsce idealnie dopełniło naszej wizji, wesele w Cicha 23 to dopiero byłby hit!

Wesele w leśnym klimacie

Wesele w Cicha 23 spełni oczekiwania wielbicieli leśnych przygód i miłośników natury. Dzięki temu, że miejsce znajduje się pośrodku lasu goście będą mogli odpocząć od zgiełku miasta i zrelaksować się na łonie natury. Ujęły mnie słowa właścicieli, które czytamy na ich stronie: „Wszystko na terenie Cicha 23 jest stare, naturalne i prawdziwe.” Jestem przekonana, że jeśli kochacie konie to to miejsce Wam się spodoba. Zostało bowiem stworzone w przestrzeni starej stadniny koni oraz cegielni. Świadczy o tym duża ilość drewna, ceglane ściany czy oryginalne drzwi.

Miejsce dla leśnych skrzatów

Jeśli marzyliście kiedyś o tym, aby spakować plecak, ruszyć za miasto z ukochanym/ukochaną (ale nie za daleko!), rozbić namiot, rozpalić ognisko i gapić się w gwiazdy głaskając ukochanego psa tooo chyba znalazłam miejsce idealne! Cicha 23 to z pewnością jedyne w swoim rodzaju miejsce na weekendowy wypad (znajduje się tam również glamping – Kimura Glamping), wymarzoną sesję narzeczeńską lub ślubną albo wesele w rustykalno-industrialnym klimacie. Blisko Warszawy, ale już w środku lasu możecie skorzystać z wyjątkowo urządzonych namiotów, czy zrelaksować się w drewnianej balii.

Jeśli kolor butelkowej zieleni to jeden z twoich ulubionych i nie pogardzisz spacerem po lesie to koniecznie zobacz MOJE PORTFOLIO. Tam znajdziesz więcej wyjątkowych realizacji.

Lubisz być na bieżąco? Zaobserwuj mnie na instagramie @stoklosafotografia

wesele w cicha 23
sesja pary cicha 23
wesele w cicha 23
reportaż ślubny cicha 23
sesja z psem cicha 23
wesele w cicha 23
sesja pary cicha 23
sesja narzeczeńska w warszawie
sesja narzeczeńska w warszawie
sesja narzeczeńska
wesele w cicha 23
wesele w cicha 23
sesja narzeczeńska jak się ubrać
sesja z psem
sesja narzeczeńska jak się ubrać
wesele w cicha 23
wesele w cicha 23
intymna sesja cicha 23
intymna sesja
wesele w cicha 23
sesja pary w warszawie
sesja narzeczeńska warszawa
sesja zdjęciowa cicha 23
sesja narzeczeńska z psem
sesja narzeczeńska z psem