fbpx

SESJA RODZINNA W STUDIO

Czy na myśl o sesji rodzinnej w studio dostajecie gęsiej skórki? Kojarzy Wam się ona ze sztywnymi pozami i zdjęciami na tle? Zapomnijcie o tym! Sesje w studio Stokłosa Fotografia totalnie tak nie wyglądają. Studio zaaranżowałam w taki sposób, aby przypominało przytulne mieszkanie. Jest łóżko z dużą ilością poduch, aksamitna kanapa i ogromna przestrzeń na śmiganie retro jeździkiem lub dzikie gonitwy. Studio jest odpowiednie do sesji z noworodkiem, niemowlakiem, do sesji roczkowych oraz ze starszymi dziećmi. Sesje staram się prowadzić w sposób ciekawy i dostosowany do wieku dziecka. Jest dużo zabawy, śmiechu, ale i przytulasów z rodzicami.

NATURALNE ZDJĘCIA rodzinne

Z Jolą i Rafałem spotkałam się już kolejny raz na sesji, ale po raz pierwszy w trójkę, z Borysem! Nasze poprzednie spotkanie to sesja ciążowa, którą możecie zobaczyć tutaj. Wiem, że ta sesja ciążowa bardzo przypadła Wam do gustu, dlatego liczę, że sesja rodzinna w studio również Wam się spodoba. W czasie naszego spotkania Borysek miał już skończone kilka miesięcy i fantastycznie bawił się z rodzicami na sesji! Cieszę się, że na sesjach obydwoje rodziców mocno się angażuje, podąża za moimi wskazówkami i takim sposobem wychodzą nam wyjątkowe i emocjonalne zdjęcia.

Jak widzicie studio jest urządzone w kolorach bieli, brązu i beżu. Jest w nim sporo drewna, wikliny oraz dodatków w postaci suszonych kwiatów i traw. Jola, Rafał i Borys fantastycznie zgrali się swoimi stylizacjami z wystrojem studia. Jeśli zastanawiasz się jak ubrać się na sesję w studio to właśnie ich mogę polecić jako wzór.

Jeśli masz ochotę obejrzeć więcej zdjęć z sesji to zapraszam Cię na mojego instagrama, gdzie na bieżąco informuję o sesjach i dodaję relacje – @stoklosafotografia

sesja rodzinna w studio
sesja dziecięca w studio
sesja rodzinna w studio
sesja rodzinna w studio
sesja Roczkowa w studio
sesja na dzień ojca
sesja rodzinna w studio
sesja na dzień mamy
sesja rodzinna w studio
sesja rodzinna w studio
sesja rodzinna w studio
sesja dziecięca częstochowa
sesja rodzinna częstochowa
sesja rodzinna w studio
sesja rodzinna w studio
fotograf rodzinny częstochowa