fbpx

Sesja rodzinna Częstochowa

Sesje rodzinne to dla mnie nowość, bo co innego robić zdjęcia parze zakochanych na sesji narzeczeńskiej lub ślubnej, a co innego kilkuosobowej rodzinie. Jednak tłumaczę sobie to w ten sposób, że każda sesja jest spotkaniem, poznawaniem siebie nawzajem i łapaniem takich małych, ulotnych momentów. I tak naprawdę to nie ma tu znaczenia ile osób stoi przed moim obiektywem.

Lato w pełni w Starym Młynie!

Tego lipcowego dnia spotkałam się z Madzią, Michałem i Olusiem na sesji rodzinno-brzuszkowej. Nie ukrywam, że sesje w plenerze lubię najbardziej. Chociaż zawsze do nich zachęcam, to w tym przypadku nie musiałam nic mówić. Z Magdą od początku wiedziałyśmy gdzie zrobimy zdjęcia – w ich rodzinnym, starym młynie. Jego okolica jest naprawdę przepiękna – znajdziemy tam powalone na rzece drzewa, nadszarpnięty zębem czasu pomost, czy okazałą stodołę. Szerze uwielbiam to miejsce, bo tworzy idealne tło do takich rodzinnych kadrów!

Pies na sesji – tak czy nie?

Odpowiedź może być tylko jedna. Oczywiście, że tak! Nie wahajcie się by zabrać pupila na sesję. Jest on zawsze mile widziany! Poniżej możecie zobaczyć, że towarzyszyła nam mała Minka. Jednak bardziej niż zdjęciami była zainteresowana patykami leżącymi dookoła. Mimo to udało nam się ją złapać na kilku kadrach. A Wy co sądzicie o zabieraniu psiaków na sesję?

PS. Przed rozpoczęciem zdjęć mieliśmy mały incydent z jagodami. Wasze bystre oko może je odnaleźć na koszulce Olka. 😉 Ta sytuacja nauczyła mnie jednego – zawsze zabieraj strój na przebranie na sesji! Mieliście już jakieś przygody w trakcie zdjęć? Koniecznie dajcie znać!

sesja rodzinna częstochowa

sesja rodzinna częstochowa

sesja dziecięca częstochowa

sesja rodzinna częstochowa

sesja rodzinna częstochowa

sesja ciążowa częstochowa

sesja rodzinna częstochowa

sesja ciążowa myszków

sesja rodzinna częstochowa

sesja ciążowa w plenerze

sesja ciążowa częstochowa

sesja rodzinna częstochowa

sesja dziecięca w plenerze

sesja w starym młynie

sesja ciążowa w plenerze

sesja rodzinna częstochowa

zdjęcia rodzinne myszków

  • Znacie mój instagram? Tutaj znajdziecie sporo moich zdjęć i trochę codzienności: INSTAGRAM
  • Zaglądajcie również na mojego BLOGA, bo sesji rodzinnych i dziecięcych będzie pojawiać się coraz więcej. Jestem też w trakcie sezonu ślubnego i nie mogę się doczekać nadrabiania blogowych zaległości w tym temacie!

Sesja rodzinna Częstochowa | Fotograf rodzinny Częstochowa

Comments

  • Justyna
    19 września 2019

    Dzień dobry, nie mogę się napatrzeć na te ujęcia. Może Pani zdradzić gdzie znajdziemy młyn i stodołę w Żarkach?

Sorry, the comment form is closed at this time.