fbpx

Sesja rodzinna Częstochowa

Sesja rodzinna w Częstochowie to dobry sposób na to, aby choć częściowo zatrzymać ulotne chwile. Wiesz jak się mówi – najbardziej widać upływający czas właśnie po dzieciach. To one rosną i zmieniają się z miesiąca na miesiąc, a nawet z dnia na dzień. Poza tym sesja rodzinna jest genialnym sposobem na spędzenie wspólnie czasu. Zawsze staram się wprowadzać luźną atmosferę i słuchać potrzeb dzieci. Dlatego dużo się bawimy, wygłupiamy i po prostu spędzamy wspólnie wartościowy czas.

sesja rodzinna lifestyle Częstochowa

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI RODZINNEJ?

Jestem przekonana o tym, że najważniejszą rzeczą którą możesz dla siebie zrobić przed sesją (poza wyspaniem się ;)) jest pozytywne nastawienie! W czasie sesji dużo się bawimy, śmiejemy. Ma to być dla Was przyjemność i miło spędzony czas z najbliższymi, a nie przymus. Wiem, że być może nie lubisz siebie na zdjęciach, czujesz strach przed “pozowaniem”. Spróbuj przezwyciężyć te emocje. Warto zdać sobie sprawę z tego, że te zdjęcia są dla Was. To pamiątka, do której z radością wrócicie po latach, aby powspominać te gonitwy na łące, przytulasy z dziećmi, a może zabawę w chowanego w jesiennym sadzie? Pamiętasz ten zapach jabłek, który unosił się w powietrzu?

zdjęcia rodzinne czestochowa

sesja rodzinna w plenerze w Częstochowie

KIEDY ZAREZERWOWAĆ ZDJĘCIA RODZINNE W CZĘSTOCHOWIE?

Kiedy zrobić sesję rodzinną w Częstochowie? Zależy to od kilku czynników nad którymi warto, abyś się zastanowiła. Czy sesję rodzinną robimy z jakiegoś konkretnego powodu? Może jest to sesja roczkowa, sesja urodzinowa lub z jakiejś innej okazji? Może nigdy nie byłaś na sesji z rodziną i chcesz wybrać się po praz pierwszy? Może co rok robicie pamiątkowe zdjęcia i zależy Wam na dobraniu ciekawego miejsca?

Jeśli sesja będzie zimą to proponuję, abyśmy umówiły się w studio lub w Waszym mieszkaniu. No chyba, że lubicie mroźne temperatury i śnieg to jestem totalnie za zimową sesją rodzinną w plenerze!

W cieplejszych miesiącach możemy dobrać miejsce sesji do tego co dzieje się w przyrodzie. Sesje rodzinne w sadzie królują u mnie w kwietniu i maju. Za to w wakacje często wybieramy się na sesje w lawendzie. Lipiec i sierpień to czas dla najpiękniejszych sesji rodzinnych w słonecznikach! A to tylko kilka najpopularniejszych możliwości… Teraz Ty wybierasz!

sesja rodzinna czestochowa

sesja rodzinna w plenerze czestochowa

zdjęcia rodzinne w Częstochowie

plenerowa sesja

bracia w slonecznikach

SESJA RODZINNA W PLENERZE W CZĘSTOCHOWIE

Gdzie spotykamy się na sesji rodzinnej w Częstochowie? Jako doświadczony fotograf rodzinny mam swoje sprawdzone miejsca, które polecam na sesje z dziećmi. Sytuacją, która zdarza się bardzo często jest to, że wpadło Ci w oko któreś z moich zdjęć i właśnie tam wybieramy się na sesję.

Jeśli chodzi o wybór miejsca to kieruję się kilkoma rzeczami. Po pierwsze – marzeniami, oczekiwaniami moich klientów. Być może marzysz o sesji rodzinnej w jakimś konkretnym miejscu lub widziałaś ujęcie, które bardzo Ci się spodobało. Wtedy idziemy w to! Druga kwestia to wiek dzieci. Inne miejsce polecę do sesji z kilkumiesięcznym, raczkującym dzieckiem, a zupełnie inne do sesji z dwójką dzieci w wieku np. 3 i 5 lat. Trzecie zagadnienie to oczywiście światło! Światło jest tym co nadaje fotografii magii, miękkości. To między innymi ono tworzy atmosferę na zdjęciu. Staram się zabierać moich klientów w miejsca, gdzie możemy doświadczyć wyjątkowych zachodów słońca. Oczywiście wszystko zależy od pogody danego dnia.

Jeśli jednak zależy Ci na zdjęciach przy zachodzącym słońcu to koniecznie daj mi znać! Gdyby pogoda nie dopisywała zawsze możemy przełożyć sesję na inny dzień. Będzie warto 🙂

sesja rodzinna w plenerze czestochowa

sesja dziecka Częstochowa

sesja rodzinna w plenerze Częstochowa

sesja z dziadkami czestochowa

sesja rodzinna Częstochowa

JAK WYGLĄDA SESJA W STUDIO?

Jako fotograf rodzinny z Częstochowy wykonuję zdjęcia zarówno w plenerze, w studio, jak i w Waszych domach. W każdym z tych miejsc możemy stworzyć różnorodne, ciekawe i dynamiczne kadry. Jednak na na zimową aurę polecam zamknięte przestrzenie. Możemy spotkać się w moim studio w Częstochowie, w innym, wynajętym studio lub w zaciszu Waszego domu.

Nie martw się o to, że studyjne zdjęcia będą sztywne i pozowane. Zawsze tak prowadzę sesję, aby kadry były radosne, spontaniczne, na luzie. Studio zaaranżowałam tak, aby było przytulne, jasne i dawało możliwość zrobienia sesji zarówno z noworodkiem, jak i gromadką energicznych dzieci.

Warto jednak podkreślić, że często czujecie się najlepiej w swoich czterech kątach. Dlatego zachęcam Cię do skorzystania z domowej sesji rodzinnej. Wtedy komfort Wasz i Waszych dzieci jest dużo większy, macie najpotrzebniejsze rzeczy pod ręką, znacie swoją przestrzeń i dobrze się w niej czujecie. A co najważniejsze unikniesz wtedy stresu związanego z nowym otoczeniem.

sesja lifestyle z noworodkiem
sesja rodzinna w studio

Chcesz być na bieżąco z aktualnościami i promocjami?

Sesja rodzinna Częstochowa | Fotograf rodzinny Częstochowa