fbpx

6 argumentów za Sesją ciążową w studio

Wciąż masz obawy przed sesją w studio? Martwisz się czy to odpowiednie miejsce do zdjęć z dziećmi, zastanawiasz się czy możesz zabrać zwierzaka lub dlaczego w ogóle warto taką sesję zrobić? Jeśli masz wiele pytań dotyczących tego tematu to jest to artykuł dla Ciebie. W tym wpisie rozwieję Twoje wątpliwości i odpowiem na nurtujące pytania o sesję brzuszkową w studio.

  1. Sesja w studio – kontrola i wygoda
  2. Sesja ciążowa z dzieckiem w studio
  3. Sesja ze zwierzakiem – czy można w studio?
  4. Marzenie o sensualnych kadrach
  5. Jaki styl sesji wybrać?
  6. Sesja ciążowa w studio czy warto?
Brzuszek ciążowy

zdjęcie z sesji ciążowej

sesja ciążowa w studio

Sesja w studio – kontrola i wygoda

Musisz wiedzieć, że wybierając sesję ciążową w studio mamy duży komfort jeśli chodzi o warunki pogodowe i oświetleniowe. Nie musimy martwić się tym, czy za oknem pada, czy jest zimno, czy nie ma pięknego zachodu słońca. Studio daje nam możliwość spotkania niezależnie od aury na zewnątrz. Wszystkie zdjęcia, które widzisz w tym wpisie wykonałam przy świetle dziennym. W studio mam duże okna i staram się korzystać ze światła, które przez nie wpada przy każdej sesji.

sesja ciążowa z partnerem

sesja brzuszkowa z partnerem

Sesja ciążowa z dzieckiem w studio

Przyjście na świat kolejnego dziecka to ogromne przeżycie dla całej rodziny, dlatego na sesji nie może zabraknąć przyszłego brata lub siostry. Sesja ciążowa z dzieckiem w studio to okazja do tego, aby uwiecznić czas oczekiwania na maluszka. Zdradzę Ci mój genialny tip na taką sesję. Zazwyczaj dzielę ją na dwie części. Pierwsza część sesji to zdjęcia rodzinne – z mężem i dzieckiem. Natomiast druga część to czas tylko dla Ciebie i moment na zrobienie kobiecych ujęć z brzuszkiem. Taki plan zazwyczaj dobrze sprawdza się na spotkaniach kiedy chcemy zrobić zarówno ujęcia Ciebie samej, jak i rodzinne kadry. Maluch nie jest znudzony fotografowaniem, a my mamy czas, aby podziałać we dwójkę.

sesja ciążową z dzieckiem

sesja ciążowa z dzieckiem

Sesja ze zwierzakiem – czy można w studio?

Oczywiście, że tak! Ja uwielbiam zwierzęta i sama często zabieram mojego psa ze sobą na sesję. Nie mogłabym Wam odmówić tej możliwości.

Moim zdaniem sesja w studio ze zwierzakiem to dobry pomysł. Studio jest zamkniętą przestrzenią – np. pies nigdzie nam nie ucieknie czy nie wytarza się w czymś nieprzyjemnym. Co zdarzało się mnie i moim klientom na sesjach w plenerze. Czy potrzebujecie dodatkowej osoby do opieki nad psem? Jest to temat, który poruszamy przed sesją. Zazwyczaj nie potrzebujecie takiej osoby. Moim zdaniem im mniej osób, które nie biorą udziału w sesji tym lepiej. Jesteście wtedy bardziej skupieni, nie rozpraszacie się obecnością innych osób.

sesja ciążowa z psem

zdjęcia ciążowe z psem

Marzenie o sensualnych kadrach

Marzą Ci się sensualne i bardziej odkryte ujęcia? W studio nie będzie z tym problemu, ponieważ panuje w nim intymna atmosfera. Nie musisz martwić się tym, że ktoś akurat przechadza się na spacerze kiedy my fotografujemy w krzaczkach czy na polanie. Sesja to czas dla Ciebie, więc zadbam o to żebyś czuła się zrelaksowana i spokojna.

Nawet kiedy marzą Ci się sensualne kadry, ale nie jesteś do nich przekonana, obawiasz się czy będziesz dobrze wyglądać to uspokoję Cię – nic na siłę. Takie kadry można sfotografować w bardzo zmysłowy i delikatny sposób bez odsłaniania całego ciała. Jeśli taki pomysł pojawił się w Twojej głowie to powiedz mi o tym i wspólnie stworzymy sensualne ujęcia. Lepszej okazji nie będzie!

sesja ciążowa w studio

sesja ciążowa w studio

JAKI STYL SESJI WYBRAĆ – klasyka, boho, czy jeszcze coś innego?

Robiąc sesję ciążową w studio, w Częstochowie mamy możliwość dowolnej jego aranżacji. W zależności od tego jaka stylizacja najbardziej Ci się podoba – takie zdjęcia stworzymy. Mamy wiele możliwości. Od domowej, przytulnej sesji z czułymi kadrami na kanapie czy łóżku, przez sesję ciążową w stylu boho, po klasyczne, ponadczasowe ujęcia. Marzysz o sesji ciążowej z kwiatami, ze swoim psiakiem albo jeszcze innej? Daj mi znać i postaram się spełnić Twoją wizję. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych!

zdjęcia ciążowe z partnerem

boho sesja ciążowa

sensualna sesja ciążowa

brzuszek ciążowy z kwiatami

Sesja ciążowa w studio czy warto?

Nie będę tutaj pisać, że ciąża to taki wspaniały i cudowny czas, który warto utrwalić na zdjęciach. Pewnie gdzieś już to widziałaś, prawda? To nie znaczy, że tak nie uważam. Myślę, że czas ciąży jest wyjątkowy, jest jedyny w swoim rodzaju. Mimo to wiem też, że nie zawsze czujesz się jak milion dolarów. Jest lepszy i mniej dobry czas, dzieją się zmiany w hormonach, zmienia się też ciało. Zmienia się relacja z samą sobą, z partnerem, masz wiele pytań w głowie.

Ja chcę Ci powiedzieć, że sesja to będzie taki dobry czas. Bez względu na to czy przyjdziesz na nią sama, z partnerem, dzieckiem. Potraktuj ją jako czas dla siebie, jeszcze na chwilę przed spotkaniem z nowym członkiem rodziny. Pozwól mi uchwycić Cię w czuły i delikatny sposób. Pokaż mi siebie. Zaproś na sesję partnera. Niech to będzie randka, przyjemne wspólne przedpołudnie. Po prostu bądźcie tu i teraz, razem. Czy warto utrwalić czas ciąży na zdjęciach? Warto.

sesja ciążowa z mężem

sesja brzuszkowa

zdjęcia ciążowe studio

Po codzienną dawkę inspiracji zapraszam Cię na mój INSTAGRAM.