fbpx
sesje świąteczne częstochowa

Mini sesje świąteczne – CZęstochowa i okolice

Odświętne ubrania przygotowane mam już dzień wcześniej. Zapach pierników roznosił się po domu już kilka tygodni temu, teraz pozostaje tylko pytanie – czy zdążyły zmięknąć do Wigilii? Od rana krzątanie w kuchni. Czy wszystko kupiliśmy w sklepie? O której będą goście? Prezenty dla najmłodszych schowane głęboko w szafie. Pod choinką pojawią się dopiero przed kolacją. Może i dla mnie się coś znajdzie? Dla męża przygotowałam w tym roku niespodziankę, chyba się jeszcze nie zorientował. Ekscytacja siedzi w nas wszystkich od rana. Bo dawno nie widzieliśmy się z rodziną, bo ten rok jest wyjątkowy pod wieloma względami. Czas z bliskimi doceniamy bardziej.

W mojej rodzinie czas mija za szybko. Prawdopodobnie tak jest też u Ciebie. Są za to dwie rzeczy, które zostają ze mną na długie lata – wspomnienia oraz zdjęcia. Wspomnienia siedzą głęboko w mojej głowie, ale wiem, że z czasem te obrazy w głowie się rozmazują i tracą ostrość. Dlatego cieszę się, że mam zdjęcia. Gdybym nie zabierała ze sobą aparatu na święta, czy inne rodzinne imprezy to bo wielu moich bliskich zostałoby tylko wspomnienie. Ja mam również obraz – nie tylko ten w głowie, ale i na papierze.

Gorąco zachęcam Cię do tego, aby fotografować swoich bliskich. Nie musisz mieć do tego wypasionego aparatu. Masz pewnie całkiem dobry telefon, prawda? To wystarczy! Poproś o wspólne zdjęcie z najbliższymi, sfotografuj braci, a może w tym roku odwiedził Was długo niewidziany wujek? Sfotografuj ich! Pamiętaj później o wywołaniu zdjęć. Gwarantuję, że te obrazy będą towarzyszyć Ci przez długie, długie lata. Obiecuję!

Sesje świąteczne – Częstochowa

Mini sesje świąteczne to również świetna okazja, aby uwiecznić swoich bliskich. Uwielbiasz robić zdjęcia – masz w telefonie masę kadrów z dziećmi, z mężem, z ukochanym zwierzakiem. Jedyne co trudno znaleźć w czeluściach telefonu to Wasze wspólne zdjęcie. A miałaś już takie kiedyś zrobić, bo to świetny prezent dla rodziców i dziadków. A może w głębi serca marzysz o sesji pokoleniowej? Zdjęcia świąteczne to perfekcyjna okazja, aby zrealizować te marzenia!

Brak pomysłu na świąteczny prezent?

Ja też mam zawsze problem z prezentami. No bo ile można kupować te skarpety?! Dobra, koniec żartów!

Dlaczego wyjątkowe momenty w życiu są… wyjątkowe? Bo prawdopodobnie nie da się ich powtórzyć. Wychodzisz za mąż ten jeden raz, zaręczasz się – ten jeden raz, pierwszy ząbek dziecka – ten jeden raz, pierwszy krok – oh znowu… jeden raz! Przychodzi na świat Twoje dziecko. Mimo zmęczenia patrzysz na nie i wzruszasz się lub po prostu beczysz, bo moment jest jedyny, wyjątkowy, niepowtarzalny, Twój. Zdjęcia zatrzymują te wyjątkowe momenty jako obrazy do których możemy wracać. Być może oprawione zdjęcie wnucząt będzie strzałem w dziesiątkę jako prezent dla Babci? A może Twój mąż marzy o albumie z Twojej sesji sensualnej? A co byłoby gdyby zamiast kolejnych plastikowych zabawek zafudnować dzieciom pamiątkową wspólną sesję?

jak zapisać się na sesję?

Sesje świąteczne wykonuję w moim studio w Żarkach Letnisko lub w plenerze w Żarkach Letnisko. Jest to miejscowość oddalona od Częstochowy o ok. 30 minut drogi.

Z powodu panującej pandemii sesje będą wyglądały inaczej niż zazwyczaj. 
Ze względów bezpieczeństwa przerwy między sesjami będą dłuższe (30/40minut), a w trakcie przerwy pomieszczenie będzie dezynfekowane. Do Waszej dyspozycji będzie podajnik z płynem do dezynfekcji. 
Jeśli nie chcecie przyjeżdżać do studia stworzyłam możliwość wykonania naturalnych sesji świątecznych w plenerze. 

W przypadku sesji ciążowych będzie możliwość skorzystania z mobilnej garderoby – przy uprzedniej rezerwacji konkretnej sukienki. 

Mam ogromną nadzieję, że wszystko przebiegnie w miłej i bezpiecznej atmosferze 🙂 

W tym roku przygotowałam dla Was 3 różne scenki – oczywiście dekoracje będą zupełnie inne niż w ubiegłym roku. Zdradzę Wam, że jedna scenka będzie bazowała na jasnych odcieniach, w drugiej motywem przewodnim będzie granat i złoto, a trzecia niech pozostanie niespodzianką! 🙂 Pamiętajcie o tym, że nie bazuję na gotowych tłach, scenki tworzę wspólnie z Michałem i pragniemy, aby każdego roku było wyjątkowo i niepowtarzalnie!

 
Na sesję zapraszam dzieci, rodziny, narzeczonych, małżeństwa – nie ma tutaj ograniczeń wiekowych. Istnieje również możliwość zakupu voucheru prezentowego na sesję. 

W razie pytań poproszę o wiadomość e-mail: karolina@stoklosafotografia.pl lub telefon: 883 543 699 

Zdjęcia będą odbywać się w moim studio lub w plenerze – lokalizacja: ŻARKI LETNISKO.

Zapisy na sesje świąteczne odbywają się poprzez link: https://stoklosafotografia.mafelo.net/book

Chcesz zobaczyć inne moje sesje?

Odwiedź BLOG lub PORTFOLIO.

Zapraszam Cię również na moje social media:

Facebook – Stokłosa Fotografia

Facebook – Stokłosa Fotografia Rodzinnie

Instagram – Stokłosa Fotografia

Instagram – Stokłosa Fotografia Rodzinnie

SESJE ŚWIĄTECZNE CZĘSTOCHOWA – ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ! 🎄