fbpx

Mini sesje świąteczne – CZęstochowa i okolice

Czy sesja świąteczna w Częstochowie to dobry pomysł? W mojej rodzinie czas mija za szybko. Prawdopodobnie tak jest też u Ciebie. Są za to dwie rzeczy, które zostają ze mną na długie lata – wspomnienia oraz zdjęcia. Wspomnienia siedzą głęboko w mojej głowie, ale wiem, że z czasem te obrazy w głowie się rozmazują i tracą ostrość. Dlatego cieszę się, że mam zdjęcia. Gdybym nie zabierała ze sobą aparatu na święta, czy inne rodzinne imprezy to bo wielu moich bliskich zostałoby tylko wspomnienie. Ja mam również obraz – nie tylko ten w głowie, ale i na papierze.

Gorąco zachęcam Cię do tego, aby fotografować swoich bliskich. Nie musisz mieć do tego wypasionego aparatu. Masz pewnie całkiem dobry telefon, prawda? To wystarczy! Poproś o wspólne zdjęcie z najbliższymi, sfotografuj braci, a może w tym roku odwiedził Was długo niewidziany wujek? Sfotografuj ich! Pamiętaj później o wywołaniu zdjęć. Gwarantuję, że te obrazy będą towarzyszyć Ci przez długie, długie lata. Obiecuję!

Sesje świąteczne – Częstochowa

Mini sesje świąteczne to również świetna okazja, aby uwiecznić swoich bliskich. Uwielbiasz robić zdjęcia – masz w telefonie masę kadrów z dziećmi, z mężem, z ukochanym zwierzakiem. Jedyne co trudno znaleźć w czeluściach telefonu to Wasze wspólne zdjęcie. A miałaś już takie kiedyś zrobić, bo to świetny prezent dla rodziców i dziadków. A może w głębi serca marzysz o sesji pokoleniowej? Zdjęcia świąteczne to perfekcyjna okazja, aby zrealizować te marzenia!

Brak pomysłu na świąteczny prezent?

Ja też mam zawsze problem z prezentami. No bo ile można kupować te skarpety?! Dobra, koniec żartów!

Dlaczego wyjątkowe momenty w życiu są… wyjątkowe? Bo prawdopodobnie nie da się ich powtórzyć. Wychodzisz za mąż ten jeden raz, zaręczasz się – ten jeden raz, pierwszy ząbek dziecka – ten jeden raz, pierwszy krok – oh znowu… jeden raz! Przychodzi na świat Twoje dziecko. Mimo zmęczenia patrzysz na nie i wzruszasz się lub po prostu beczysz, bo moment jest jedyny, wyjątkowy, niepowtarzalny, Twój. Zdjęcia zatrzymują te wyjątkowe momenty jako obrazy do których możemy wracać. Być może oprawione zdjęcie wnucząt będzie strzałem w dziesiątkę jako prezent dla Babci? A może Twój mąż marzy o albumie z Twojej sesji sensualnej? A co byłoby gdyby zamiast kolejnych zabawek zafudnować dzieciom pamiątkową wspólną sesję?

jak zapisać się na sesję?

Sesje świąteczne wykonuję w moim studio w Częstochowie, a sesje w plenerze w miejscowości Lgota Nadwarcie oddalonej o ok. 30 min jazdy od Częstochowy.

Sesje trwają około 30 minut. Proszę Was o przygotowanie obuwia na zmianę, sesje możemy też zrobić w świątecznych skarpetkach lub boso 🙂

Podobnie jak w ubiegłym roku studio będzie zaaranżowane w świątecznym klimacie. Wiecie, że u mnie króluje drewno, a do tego różnego rodzaju dodatki. W tym roku przewiduję scenkę w brązach oraz zieleni. Chcę aby scenki były wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju i były przyjemnym tłem do łapania emocji oraz relacji między Wami 🙂 Przed sesją prześlę Wam również wskazówki co do samego przebiegu sesji oraz co do stylizacji.
Na sesjach nie ma ograniczeń wiekowych, możecie przyjść również z Waszym pupilem – proszę tylko o wcześniejsze powiadomienie mnie.

SESJA ŚWIĄTECZNA W CZĘSTOCHOWIE LUB KATOWICACH

Choć moje studio znajduje się w Częstochowie to odwiedzają mnie elfy z całej Polski! Obecnie mamy świetny dojazd z aglomeracji śląskiej. Jeśli szukasz sesji świątecznej w Katowicach to śmiało możesz mnie odwiedzić. Gwarantuję, że spędzicie genialny rodzinny czas i wspólnie wyczarujemy świąteczne pamiątki dla Was i Waszej rodziny!

W razie pytań poproszę o wiadomość e-mail: karolina@stoklosafotografia.pl

Zdjęcia będą odbywać się w moim studio w Częstochowie. Zdjęcia z busem-ogórkiem w miejscowości Lgota Nadwarcie (ok. 30 min od Częstochowy, okolice Koziegłów).

Zapisy na sesje świąteczne odbywają się poprzez link: https://stoklosafotografia.mafelo.net/book

Więcej zdjęć z ubiegłorocznych sesji świątecznych w studio znajdziesz tutaj:

Chcesz zobaczyć inne moje sesje?

Odwiedź BLOG lub PORTFOLIO.

Zapraszam Cię również na moje social media:

Facebook – Stokłosa Fotografia

Instagram – Stokłosa Fotografia

SESJE ŚWIĄTECZNE CZĘSTOCHOWA – ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

SESJE ŚWIĄTECZNE KATOWICE