fbpx

Tego poranka wybrzeże przywitało nas niesztampową mieszanką barw – niebieskości mieszały się z różem i fioletem. Aura była wręcz bajkowa, byliśmy tylko my i szum fal. Chłodny piasek przesypywał się pod stopami, wiatr orzeźwiał i budził z jeszcze nie tak odległego snu. Spotkaliśmy się dokładnie w rok po ich ślubie, aby tę pierwszą rocznicę świętować wymarzonym plenerem ślubnym.

sesja plenerowa nad morzem – gdynia orłowo

Plaża w Orłowie jest jedną z najbardziej malowniczych w Polsce. Sami zobaczcie jakim pięknym tłem jest klif o wschodzie słońca! Na plaży byliśmy prawie sami – towarzyszyły nam tylko ganiające się lisy oraz spokojnie dryfujące na wodzie łabędzie. Niecodzienne towarzystwo, prawda? Betina i Mateusz idealnie wpasowali się w panującą aurę. Jak widzicie – sesja ślubna nie zawsze musi się odbyć w eleganckich strojach. Zamiast garnituru Pan Młody może zdecydować się na materiałowe spodnie i lnianą koszulę, a Panna Młoda założyć jeansową kurtkę. Pomyślcie o tym planując stylizacje na plener – nie zawsze elegancki garnitur będzie pasował do miejsca jakie wybraliście na sesję.

Trójmiejski plener

Przed wyjazdem zrobiłyśmy z Betiną dokładny research miejsc, w których chcemy zrobić zdjęcia. Oprócz romantycznych kadrów na plaży, wybór padł na miejski klimat! Trójmiasto ma wiele pięknych i oryginalnych zakątków, więc koniecznie na koniec wpisu. Jestem przekonana, że będziecie zaskoczeni i zachwyceni jakie wspaniałe mamy w Polsce miejsca! Kto pojedzie ze mną na kolejny plener nad morze? 🙂

Po dawkę codziennych inspiracji zapraszam Cię na mój instagram – Stokłosa Fotografia Instagram

Podobał Ci się plener nad morzem? Marzysz o podobnych zdjęciach?

KONTAKT | OFERTA | BLOG